Najpopularniejsze kolory aury

W przeciwieństwie do popularnych przekonań, nie trzeba narodzić się z talentem, aby móc zobaczyć aurę. Technika uczenia się, jak widzieć aurę, trwa tylko jedną minutę. Może jednak minąć wiele lat, aby zobaczyć aury wystarczająco dużo fizycznie, aby zebrać wszystkie informacje, które mogą zaoferować.

Ciało ludzkie emituje wiele różnych form energii. Jedna z nich jest znana jako ludzka aura, która jest dziedziną bioenergii, która składa się z wielu różnych warstw i kolorów. Jego kształt przypomina jajko otaczające całe ciało. Wielu uzdrowicieli energii uważa, że ​​aura zawiera informacje związane z fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym ciałem. Uważają też, że informacje z ludzkiej aury mogą wskazywać stan zdrowia ludzkiego ciała.

Wszystkie istoty rozwijają się tworząc niewidzialny tarczę wokół nich. Taka tarczka, która może chronić zarówno siły, jak i złe siły. Kiedy mówi się, że jest brudna, aura przyciąga negatywne siły. A gdy mówi się, że jest czyste, przyciąga pozytywne (duchowe) siły. Aura jest niewidzialnym oświetlonym owalnym kolorowym rodzajem obłoku, który otacza ciało fizyczne. To emanacje naszych psychicznych dobrych i złych nawyków. Emanacje naszych myśli i uczuć. Emanacje, które mówią wszystko o naszej istocie, a które widzą jasnowidze i duchy natury.

Ludzie Silver Aura są wyjątkowo utalentowani. Jak oni używają swoich darów mądrze jest ich lekcja na życie. Osobniki Silver Aura są obdarzone wrażliwością, intuicją, zdolnością psychiczną i praktycznością. Mogą korzystać ze swojego duchowego zrozumienia w bardzo praktyczne sposoby. Ponieważ mogą odnosić się do wielu osób i często znajdują się w nauczaniu, mentoringu lub doradztwie zawodowym.

Jeśli jest bladożółty, prawie złoty, lekki w aurze jednostki, zwłaszcza wokół głowy, wiemy, że przez ten umysł jest zalany, jak twierdzi Kuthumi, palce inteligencji kosmicznej "Ta energia obecna w Aura pozwala umysłowi na kontakt z uniwersalnym umysłem Boga. Możemy nawiązać ten kontakt poprzez medytację Buddy lub Chrystusa, oboje dali nam klucz do odblokowania czakry koronowej, która jest żółtym środkiem.


Komentarze