Kolory aury - system czytania i odczytywania


Każda żyjąca istota emituje energię aurę, która promieniuje z organizmu tworzącego pole wokół niego. Aura wskazuje na witalność i stan zdrowia osoby, stan emocjonalny i cechy.

Spójrz na swój temat. Patrząc na swój temat, zrelaksuj oczy. Wybierz miejsce do obejrzenia, patrząc od 30 do 60 sekund. Skupiając się na obszarach peryferyjnych, niech się nie skupiają. Zaczynasz widzieć mgiełkę wokół krawędzi. Może to wyglądać przezroczyste lub białe światło. Po krótkim czasie może stać się kolorem aury.

Pozostań skupiony. Ostatecznie ten biały lub przezroczysty obraz rozszerzy się i stanie się widocznym kolorem (na mnie jest to cienki żółty kontur mojego ciała). W tym momencie widać coś, co umysł nie jest używany do zobaczenia, co powoduje, że twój mózg zaczyna myśleć, a aura zanika. Wróci szybko i zniknie tak szybko, jak tylko myślisz o tym, co widzisz. Jeśli możesz pozostać skupiony, aura będzie świecić jasno! Kopalnia przechodzi z zielonego na niebieski, w zależności od dnia, ale w większości jest zielona.

Różowo-Jasnoróżowe i Jasnoróżowe: miłujące, delikatne, wrażliwe, zmysłowe, artystyczne, kochane, czyste, współczujące, radosne, nowe lub odrodzone romantyczne relacje. Może wskazywać na słuszność, komfort, silne poczucie towarzystwa, cichy / skromny typ jednostki, miłość do sztuki i piękna. W zależności od odcienia różu może ono również odzwierciedlać niedojrzałość, prawdziwość (lub brak), nową miłość i nową wizję.


Są zwykle silne w ciele i umyśle i nie ulegają łatwo chorobie fizycznej lub umysłowej. Ze względu na ich zdrowie i kondycję, osobowość Red Aura lubi się fizycznie i doskonale się spotyka. Ludzie z dominującym czerwonym kolorem Aury mogą łatwo się nudzić i potrzebować przejść do różnych zainteresowań, projektów i relacji. Bo wtedy zostawiają wiele niedokończonych przedsięwzięć w ich ślad. Ale jeśli zdecydują się na projekt i mogą się do niego przykleić, będą mieli niezwykły sukces i mogą stać się bardzo bogatymi.

Komentarze