Kolory aury a jedzenie i żywność

W metafizyce, Aura odnosi się do pola energii wydzielanego z powierzchni osoby lub obiektu. To emanacja jest wizualizowana jako zarys koloru kaskadowego i może być uznana za reprezentację wibracji duszy, wyłonienia się chakry lub odbicia otaczającego pola energii.

Możesz opanować przepływ energii w aurze, utrzymując spokojny stan równowagi w środku tego, co dzieje się w Twoim środowisku, cały czas utrzymując kontakt ze swoim źródłem, obecność JAM JEST. Masz zdolność wyciągania ogromnej ilości energii z Obecności JAM JEST w celu ustabilizowania warunków, na przykład obciążających innych w Twoim domu.

Poniższa lista wyjaśnia niektóre z kolorów, które można zobaczyć w aurze, ale pamiętaj, gdy pracujesz i interpretujesz aurę, że twoja intuicja opowie Ci najbardziej o osobie. Kolory aury wpływają na myśli i emocje - staraj się wykraczać poza kolory do myśli i uczuć, które również kąpią się w świetle aury. Kolory, które widzisz, mogą powodować uczucie w ciele, co prawdopodobnie odpowiada wynikom myśli i emocji osoby, którą obserwujesz.

Kiedy jesteś świadomy pola energetycznego i gorliwie strzeż go jako miejsca zamieszkania Boga, możesz zachować swój rezerwat światła i niekoniecznie być jak korka bębniącego się po morzu. Nie wyczujesz swojego światła i energii. Nie będziesz rozlewać filiżanki, gdy tylko napełni się i nie dokonasz stałego postępu na ścieżce ucznia.

Kolor aury purpurowej: jest kombinacją niebieskiego i czerwonego, mieszanej torby i spektrum tego, co może być. Jest to kolor auryczny, który zajmuje się duchową i psychiczną stroną ludzkiej natury i przeważa w intuicyjnej postaci. Głęboki fiolet to kolor duchowej świadomości. Kiedy auria purpurowa jest zabłocona, oznacza to, że jej właściciel spędza za dużo czasu na snach.


Komentarze